U kap duke kryer ndërtime pa lejë në shtëpinë e tij/ Policia procedon 62-vjeçarin nga Pogradeci

Njoftimi i Policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Pogradec referuan materialet në Prokurori dhe filloi procedimin penal në gjendje të lirë për veprën “Ndërtimi i paligjshëm”, për shtetasin S. S., 62 vjeç, banues në Pogradec, pasi u konstatua duke kryer punime pa leje, në banesë.Materialet i kaluan Prokurorise se Rrethit Gjyqësor Pogradec, për veprime të mëtejshme.

Advertisement