“Dolce vita”/ Don Xhoni prezanton vilën luksoze dhe dy “bishat” e tij (foto)

Don Xhon është një nga reperët më të kërkuar në trojet shqiptare. Kjo ka bërë që bazuar në koncertet, ai të ketë të ardhura shumë të mira. Si pasojë ka edhe një jetë luksi, e cila reflektohet te pasuria e tij. Së fundmi, Don Xhoni ka postuar në InstaStory një video, ku shihet shtëpia e tij në Drenicë, teksa para tij janë të parkuara dy makina, njëra e tipit Range Rover kurse tjetra Mercedes. Kujtojmë së shpesh artisti është parë në këngët e tij e përmend Drenicën, duke treguar lidhjen e ngushtë që ka me vendlindjen

Advertisement