Dashnia i bën për “alkool” /Yll Limani dhe reperi Noizy lançojnë hitin e verës(Video)

Yll Limani dhe reperi Noizy kanë publikuar sot këngën e tyre më të re “Alkool”, një këngë kjo që erdhi në një moment jo edhe aq të përshtatshëm për Noizyn, lokali i të cilit u sulmua në Durrës – pas një rrahje që ai pati me reperin Cllavio. Megjithatë, “Alkool” ka tërësisht tjetër mesazh nga rasti në fjalë.Ajo është një këngë dashurie me ritëm veror, e ku dyshja i këndojnë në mënyrë melankolike dashurisë

Advertisement