Nëna ngre alarmin: “Më ka humbur vajza 27-vjeçare,u largua nga banesa dhe nuk u kthye më

Një 27 vjeçare nga Elbasani është zhdukur pa lënë gjurmë. Ka qenë e ëma e vajzës e cila ka bërë denoncim në Polici, duke thënë se e reja ishte larguar nha shtëpia dhe nuk ishte kthyer më. Tashmë Policia e qytetit të Elbasanit ka filluar kërkimet për gjetjen e shtetases Dh. A., 27 vjeçe. “Në Komisariatin e Policisë Elbasan ka bërë kallëzim shtetasja L.Z., 54 vjeç se është larguar nga banesa vajza e saj, shtetasja Dh. A., 27 vjeçe dhe nuk është kthyer më”, thuhet në njoftimin e uniformave blu.

Advertisement