Sherr me thika te Kisha e Laçit, një i plagosur niset drejt traumës

Një sherr me thika ka ndodhur mes dy të personave në kishën e Shna Ndout në qytetin e Laçit. Sipas informacioneve paraprake bëhet me dije se njëri prej tyre është plagosur dhe është nisur drejt spitalit te traumes ne Tiranë në gjendje të rëndë për jetën.I plagosur është shtetasi Arben Margjini, 52 vjeç. Ende nuk dihen shkaqet e konfliktit, ndërkohë po policia ndodhet në vendngjarje dhe po vijon hetimet për zbardhjen e ngjarjes.

Advertisement