U kap duke kryer ndërtime pa lejë në shtëpinë e tij/ Policia procedon 62 vjeçarin nga Pogradeci

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Pogradec referuan materialet në Prokurori dhe filloi procedimi penal në gjendje të lirë, për veprën “Ndërtimi i paligjshëm”, për shtetasin K. S., 62 vjeç, banues në Pogradec, pasi u konstatua në lagjen nr. 4, Pogradec, duke kryer punime përpara banesës së tij, pa leje.Materialet i kaluan Prokurorive të Rretheve Gjyqësore Korçë dhe Pogradec, për veprime të mëtejshme.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.


Na ndiqni: