E rëndë/ 27 vjeçari Shqiptar trondit familjarët ,humb jetën nga overdoza (Emri)

Droga vazhdon të marrë jetë të rinjsh. Nje i ri nga fshati Koretishtë i Novobërdës humbi jetën një ditë më parë pasi kaloi në overdozë. Viktima Gëzim Orana 27 vjeç rezulton se kishte kaluar në mbidozë së bashku me një familjarin e tij, por ky i fundit rezulton jashtë rrezikut për jetën dhe po trajtohet në spital. Nuk dihen shkaqet që e çuan të riun nga Gjilani në një gjendje të tillë. Autoritetet kosovare po hetojnë rrethanat e rastit në fjalë

Advertisement