Më është copëtuar zemra /Shoku i ngushtë përcjell mes lotësh Aleksandër Sadikajn: “Të percollën edhe dy kuajt e tu”…

Të afërmit dhe shokët e Aleksandër Sadikajt kanë shprehur dhimbjen e madhe në rrjetet sociale pas largimit nga jeta të 27-vjeçarit në ngjarjen që ndodhi ditën e shtunë në mesditë afër TEG.Pas motrës së të riut, ka reaguar edhe shoku i tij i ngushtë. Në një postim në instastory ai shkruan se largimi i mikut të tij nga jeta i ka thyer zemrën.Ndër të tjera ai shkruan se në varreza, Aleksandrin e kanë përcjellë edhe dy kuajt e tij, me të cilët ai kalonte pjesën më të madhe të ditës.

Advertisement