Ishte i dënuar për dhunë në familje/ Arrestohet 40-vjeçari në Kapshticë

Një 40-vjeçar i shpallur në kërkim me iniciale B.K. është arrestuar nga policia në pikën kufitare të Kapshticës pasi ishte i dënuar nga Gjykata e Durrësit me 1 vit burg.

40-vjeçari nga Durrësi ishte dënuar për dhunë në familje dhe keqtrajtim i të miturve.

Veprimet e mëtejshme procedurale do të kryen nga Drejtoria Vendore e Policisë Durrës.

Advertisement