Zhduket 31-vjeçarja nga Librazhdi/ Vëllai alarmon policinë :”U largua nga banesa dhe nuk u kthye më”

Një 31-vjeçare nga Librazhdi ka alarmuar policinë e qytetit pasi prej ditësh familjarët nuk kanë adresë të saj. Mësohet se një ditë më parë, në stacionin e Policisë së Librazhdit është paraqitur vëllai i saj 30-vjeçar duke kërkuar nga policia që t’i gjenin motrën. I riu ka deklaruar e motra ishte larguar prej disa ditësh nga banesa dhe nuk ishte bërë më e gjallë.

“Në Komisariatin e Policisë Librazhd është paraqitur dhe ka bërë kallëzim shtetasi E. Z., 30 vjeç, banues në Librazhd, i cili ka deklaruar se i është larguar nga banesa motra e tij, shtetasja M. Z., 31 vjeçe.

Po punohet për gjetjen e saj”, njofton policia.

Advertisement