Aksident i çmendur në Sarandë/ Automjeti del nga rruga dhe përfundon në oborrin e banesës(Video)

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Sarandës ku një automjet është përplasur dhe ka përfunduar në një banesë aty pranë. Sipas informacioneve paraprake mësohet se si pasojë e aksidentit kanë mbetur të plagosur dy persona të cilët janë transportuar menjëherë drejt spitalit.Banorët tregojnë se rruga paraqet rrezikshmëri të lartë pasi mungojnë sinjalistikat dhe vendosja e “policëve të shtrirë” në rrugë.

Advertisement