E rëndë në Devoll/ Babai dhunon vajzën 12- vjeç, dyshohet se e ngacmonte edhe ….

Një 47-vjeçar është arrestuar në Devoll, pasi ka dhunuar fizikisht vajzën e tij të mitur 12-vjeçare. Sipas policisë dhe denoncimeve të bëra më parë nga vajza dyshohet se babai e ka ngacmuar dhe seksualisht të bijën rreth një vit më parë.

Njoftimi i policisë:


Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Devoll bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit G. Xh., 47 vjeç, banues në një fshat të Njësisë Administrative Qendër, Devoll,

pasi në qytetin e Bilishtit ka dhunuar fizikisht vajzën e tij të mitur 12-vjeçare, të cilën dyshohet edhe se e ka ngacmuar seksualisht rreth 1 vit më parë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: