E rëndë në Palasë/ I bie infarkt gjatë kohës që ishte duke notuar ,mbytet 53-vjeçari

Një 53-vjeçar është mbytur mëngjesin e sotëm në plazhin e Palasës. Burime nga policia bëjnë të ditur se ai ka qenë duke notuar dhe dyshohet se ka pësuar infarkt, e si pasojë është mbytur.

Himarë/Informacion paraprak

Sot, rreth orës 08:00, shtetasit F. N., 53 vjeç, duke notuar në plazhin e Palasës, dyshohet se i ka rënë infarkt dhe për pasojë është mbytur në ujë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Advertisement