Megi Pojani nuk ndalet /Don Xhoni paralajmëron hitin e verës ku protagoniste do jetë modelja e njohur…

Prej kohësh reperi nga Drenica, Don Xhoni ka paralajmëruar një projekt të ri muzikor me titullin “Katile”. Dhe tashmë pritej së fansave të tij po iu vjen fundi pasi reperi ka zbuluar datën e lansimit të këngës më të re. Bashkë me paralajmërimin, Don Xhoni ka treguar edhe një befasinë që e pret publikun në videoklipin e tij. Vajza që do të jetë në krahët e reperit si protagoniste në klip është aktorja dhe modelja e njohur shqiptare, Megi Pojani.

Doni Xhoni ka postuar një imazh ku shihet bashkë me Megin e cila ka vendosur duart në gjoksin e reperit. “Vera fillon dhe mbaron më 07.07. 2022, 23:59”, ka shkruar reperi në mbishkrimin e postimit.

Kujtojmë që kënga e fundit e Don Xhonit është “Crypto” e lansuar në mars të këtij viti. Në anën tjetër, edhe Megi ka qenë mjaft e komentuar kohëve të fundit.

Ne media u tha se ajo ka nisur një lidhje të re dashurie me futbollistin e Kombëtares së Shqipërisë, Endri Çekiçi me të cilin thuhet se ka kaluar pushimet e fundit.

Tani nuk na mbetet gjë tjetër përveçse të presim datën 7 korrik për të parë çfarë na kanë përgatitur reperi Don Xhoni dhe Megi Pojani.Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: