Po kalojnë pushimet në Spanjë/ Zbulohet i dashuri “sekret” i Luana Vjollcës (Foto)

Luana Vjollca prej disa vitesh raportohet se është në një lidhje me një personazh që thuhet se vjen nga bota e krimit, me emrin Krenar Çoçaj. Ajo nuk ka dashur kurrë të flasë për të, por së fundmi është publikuar një foto e të dyve nga Spanja, aty ku Luana po kalon pushimet. Ndoshta më në fund, Luana ka vendosur të dalë zbuluar se me kë është në lidhje, pasi prej më shumë se një viti ajo dhe është zhvendosur në Kosovë, aty ku jeton Çoçaj.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: