E rëndë në Tiranë/ Gruaja hidhet nga kati i tretë dhe vdes në vend…

Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e djeshme në Tiranë. Një 58-vjeçare është hedhur nga kati i tretë i banesës dhe ka ndërruar jetë. Më datë 14.07.2022, në rrugën “Konferenca e Mukjes”, është vetëhedhur nga kati i tretë i banesës ku jetonte dhe për pasojë ka ndërruar jetë, shtetasja B. N., 58 vjeçe, e cila vuante nga probleme të shëndetit mendor. Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale njofton policia.


Advertisement