Era Istrefi ‘ngre temperaturat, mahnit fansat si kurrë më parë(Foto)

Këngëtarja e njohur Era Istrefi krahas projekteve muzikore është aktive edhe me postime në rrjete sociale. Shumë postime të këngëtares marrin vëmendjen e madhe të publikut e mediave rozë. Së fundmi krijuesja e shumë hiteve publikoi disa imazhe në rrjetin social “Instagram” ku u shfaq mjaft provokuese. Veshur më rroba tejet provokative ,Era ka vendosur në fokus të pasmet….


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.