E rëndë/ Mbytet në plazhin e Durrsit 40 vjeçarja…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në plazhin e Durrësit, ku një grua rreth 40 vjeç është mbytur. Ngjarja ka ndodhur në zonën e njohur si “Apollonia”. Pavarësisht se e ndjera është dërguar në spital, nuk ka arritur të mbijetojë. Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje për të zbardhur rrethanat e ngjarjes. Kjo është tragjedia e dytë që trondit qytetin e Durrësit. Kujtojmë që në 14 korrik, ndërroi jetë edhe 18 vjeçari Anri Kashiku i cili në përpjekje për të shpëtuar dy të miturit, nuk arriti të dilte i gjatë në breg.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.