Lëvizte me kobure në brez/ Policia i hedh prangat, ja si tentoi t’u shpëtonte… (Video)

Policia e Korçës ka ndërmarrë një aksion pak momente më parë duke arrestuar një person të armatosur. Ngjarja ka ndodhur në lagjen 14 të qytetit ku policia e ka konstatuar këtë shtetas me armë në brez ndërsa është vënë menjëherë në ndjekje të tij. Ai sapo ka parë policinë ka hedhur armën në koshin e mbeturinave por është kapur pak metra më tutje. Forca të shumta policie janë duke bërë krehjen e zonës për të parë nëse ka pasur sende të tjeraKlajdi Asllani është personi i arrestuar pak më parë për armëmbajtje pa lejë, ndërsa mësohet se ai ka rreth 1 vit që ka dalë nga burgu.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.