Degradon sherri në Korçë/ 17-vjeçari përfundon në spital me plagë thike…

Një sherr me thika ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Korçë. Mësohet se rreth orës 21:10, në Spitalin e Korçës, ka shkuar për mjekim një 17-vjeçar i dëmtuar me thikë. Ai dyshohet se është dëmtuar gjatë një konflikti fizik dhe aktualisht ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes dhe as autori që ka goditur me thikë 17-vjeçarin korçar.

Njoftimi i policisë:

Më datë 04.08.2022, rreth orës 21:10, në Spitalin e Korçës, ka shkuar për mjekim një 17-vjeçar, banues në Korçë, që dyshohet të jetë dëmtuar me mjet prerës, në qytetin e Korçës, gjatë një konflikti fizik, i cili aktualisht ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.


Advertisement