“Deputetja” shqiptare i ve flakën Mykonos dhe “tërbon” grekët (Foto)


Ajo thotë se është avokate, por në fakt është bërë e famshme për dy gjëra: E para, sepse ka qenë kandidate për deputete e partisë së Spartak Ngjelës, dhe e dyta, për fotot dhe videot provokuese që poston në rrjetet sociale. Bëhet fjalë për Arnida Çapin, e cila për momentin është duke pushuar në Mykonos të Greqisë. Arnida ka postuar disa foto të nxehta për ndjekësit e saj, duke marrë komente të shumta.Advertisement