Fut e bjer në Vlorë/ Dy të rinjtë ngacmojnë gratë e martuara, burrat e tyre i bëjnë për spital…


Sërish trazira në Vlorë në këto ditë të nxehta të gushtit. Një situatë e pazakontë ka ndodhur në “Vega Beach” ku një grup pushuesish janë konfliktuar fizikisht me njëri tjetrin, ndërsa ka pasur edhe të gjakosur për shkak të sherrit me shqelma e grushte. Dy të rinj, teksa ishin me pushime kanë ngacmuar 2 gra të cilat kanë qenë të martuara. Burrat e tyre kanë mbërritur aty dhe ka nisur sherri me grushta i cili përfundoi edhe me lëndime serioze duke shkuar deri në spital. Mësohet se nga qytetarë të ndryshëm është njoftuar policia dhe ambulanca për t’u ardhur në ndihmë të lënduarve.

Advertisement