Po kërcente në dritaren e makinës/ Momenti i frrikshëm, vajza bie me kokë në asfalt (Video)


Një vajze 24 vjeç, shpëtoi për mrekulli vdekjes, kur ra nga dritarja e makinës teksa po vallëzonte dhe dukej sikur nuk i bënte përshtypje që po i rrezikohej jeta… në një moment humb baraspeshimin dhe bie me kokë në asfalt, duke i shpëtuar shtypjes nga makina qe vinte nga pas .Ngjarja ka ndodhur më Makhachkala, kryeqytetin e Dagestanit në jug të Rusisë ndersa video ka nxitur reagime të ashpra .

Advertisement

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.