“Rrituni sa të doni…”, emocionon Ardit Gjebrea, bën dedikimin më të ëmbël për fëmijët e tij(Foto)

Producenti i njohur, Ardit Gjebrea është një nga personazhet më të dashur nga publiku shqiptar. Arditi ka ndarë një foto të dy fëmijëve të tij, Annës dhe Jonit. Ky i fundi jeton në SHBA dhe mesa duket ka zgjedhur që të kthehet për pushime në atdhe . Arditi ka bërë një dedikim për ta, duke thënë se në sytë e tij do jenë gjithmonë “dy bebe”.

Rrituni sa të doni, prapë dy beba do jeni për ne, gjithmonë”, ka shkruar Arditi.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: