Balerina e njohur Shqiptare “provokon” nga Kreta: “Ku ka si Greqia?

Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa, ka disa vite që jeton në Itali, aty ku ka nisur edhe karrierën e saj. Me talentin e saj, ajo arriti që të fitonte zemrën e publikut italian teksa ishte pjesë e emisionit shumë të ndjekur, Amici si dhe realizoi koreografinë e Ronela Hajatit për performancën në festivalin “Eurovision”. Ndërsa së fundmi ka tërhequr vëmëndjen pasi ka vendosur që pushimet e verës t’i kalojë në Greqi.

Ajo ka postuar disa foto nga Kreta, duke shprehur dashurinë për vendin grek, gje qe ka sjellë komente të shumta të ndjekësve të saj, të cilët e kanë pyetur se pse nuk pushon në Shqipëri…

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: