E rëndë në Tiranë/ 35-vjeçari i jep fund jetës :”Pret damarët e duarve në banesë….


Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur mbrëmjen e sotme në kryeqytet, teksa një 35-vjeçar i ka dhënë fund jetës duke prerë damarët teksa ndodhej në banesën e tij. “Më datë 07.08.2022, rreth orës 20:25, në rrugën “Myslym Shyri”, në banesë, shtetasi S. C., 35 vjeç dyshohet se ka prerë damarët e duarve dhe për pasojë ka ndërruar jetë”, njofton policia. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Advertisement

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.