I dehur në timon ,policia i ve prangat 36-vjeçarit në Korçë


Specialistët e Trafikut Urban dhe Interurban pranë DVP Korçë bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit P. Dh., 36 vjeç, banues në fshatin Gjonomadh, Korçë, për veprën penale “Drejtimi i automjeteve në mënyrë të parregullt”, pasi në lagjen nr. 8, Korçë, u kap duke drejtuar mjetin tip “Benz”, në gjendje të dehur.Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.