Këngëtarja shqiptare: “Do doja të kaloja një mbrëmje me Edi Ramën…


Këngëtarja shqiptare Ana Kabashi ka folur në intervistë për jetën e saj profesionale dhe karrierën. Ajo ka treguar se çfarë preferon, çfarë bën gjatë një dite dhe për planet e saj në të ardhmen. Kabashi ka treguar se në kohën e lirë i pëlqen të lexojë, e të gatuajë dhe pse në këtë të fundit siç tha dhe vetë, nuk është “shumë e mirë”. Ajo është pyetur se cilët do të ishin të ftuarit e një darke ideale në shtëpinë e saj. Nga personazhet shqiptarë, ajo zgjodhi Edi Ramën.
Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.