Tronditet juglindja/ Vritet me thikë një person…


Një ngjarje e rëndë tronditi mbrëmjen e sotme Rëmbecin,Korçë, ku një 60-vjeçar i vra me thikë .Nesti Kusari, u dërguar me urgjencë në spital, por nuk ka mundur të mbijetojë për shkak të plagëve të marra. Autori i këtij krimi është Velo Azizllari. Viktima dhe autori janë komshinj në fshat, ku mësohet se ata kanë pasur konflikte të vjetra ,ndërsa sot konflikti ka degraduar deri në përdorimin e thikës.Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.