E rëndë në Prrenjas / 46-vjeçarja var veten në kasolle

Një 46-vjeçare në Prrenjas i ka dhënë fund jetës së saj. Ajo është vetëvarur në kasollen pranë banesë. Në trupin e viktimës nuk ka patur shenja dhune. Në fshatin Stranik, Prrenjas, është gjetur, dyshohet e vetëvarur në kasolle pranë banesës pa shenja dhune shtetesia A.K., 46 vjeçe. Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes njofton policia.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.