Policia ndjekje të çmendur në mes të Tiranës, benzi luan dhe i “le targën”(Video epike)

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Tiranë, pranë sheshit “Nënë Tereza”, ku një makinë tip ‘Benz’ i bën disa herë xhiro mjetit të policisë, e cila i ishte vënë nga pas. Video, nga abc news , është bërë virale në rrjetet sociale, tregon momentin epik, kur makina e policisë detyrohet që të bëjë rrethin disa herë, ndërsa ndjek benzin. Nuk dihet se cila ka qenë arsyeja që mjeti i policisë i është vënë nga pas makinës tjetër, por duket sikur luajnë si “macja me miun”.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.