Dikur çmendi fansat me fotot e zjarrta nga stadiumet/ Çfare po ndodh me Rike Roçin ?

Rike Roçi ndonëse nuk nuk ka ndjekur rrugën e artit, është një personazh shumë i njohur në showbizin shqiptar. Roçi u bë e njohur në Shqipëri pas pjesëmarrjes në “Big Brother Albania 6”. Pas kësaj periudhe ajo është përfolur shpesh për format e saj trupore. Për këto të fundmit, Rike u bë “e famshme” edhe në Itali. Nuk iu desh shumë kohë që Roçi të pushtonte faqet e para të gazetave italiane. Ajo mori një vëmendje të madhe gjatë Kampionatit Europian të Futbollit në 2016, ku u cilësua si tifozja më seksi. Format e saj të bollshme, tërhiqnin edhe vëmendjen e kamerave duke e fokusuar shpesh në ekrane gjatë ndeshjeve sportive.Së fundmi, tifozja seksi është më e tërhequr nga mediat rozë, ndonëse nuk mungojnë fotot provokuese në Instagramin e saj.


Advertisement

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.