Revoltohet policja simpatike që mbante gjarpër në shtëpi :“O gazetarë të degjeneruar,ç’kërkoni ju? Zero vrasje, zero plagosje

Policja Anisa Kostani nga Elbasani, e cila “u bë e famshme” për faktin se mbante në shtëpi një gjarpër si kafshë shtëpiake, ka reaguar e revoltuar ndaj gazetarëve që sipas saj po nxijnë punën e Policisë së qytetit të saj. Ajo ka reaguar një ditë pas vrasjes së Madrit Ulqinakut nga 18 vjeçari Horgito Peqini. Ky i fundit iku në drejtim të paditur duke mos rënë në duart e efektivëve, por sipas polices ky nuk është një detaj që duhet marrë parasysh pasi blutë e Elbasanit janë duke bërë një punë të shkëlqyer, të cilën vetëm “qorrat” dhe ata që i kanë marrë “provimet nga profesora Don Zhuanë” nuk e shohin.

Sipas saj gazetarët të cilët “shkruajnë keq” për Policinë e Elbasanit, e kanë marrë provimin prej “profesorave Don Zhuanë”.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: