Tentoi t’i përdhunonte vajzën/ Gruaja i pret organet gjenitale me thikë të dashurit….

Një nënë i ka prerë organet gjenitale me thikë kuzhine të dashur të saj për t’i dhënë atij një mësim. Ky i fundit tentoi të përdhunonte vajzën e saj. Nëna 36-vjeçare u kthye në shtëpi në kohën e duhur për të kapur të dashurin e saj 32-vjeçar duke u përpjekur të [përdhunonte vajzën 14-vjeçare. Ngjarja ka ndodhur në zonën Mahevaganj të Lakhimpur Kheri, shteti Uttar Pradesh, njëqind milje në lindje të Nju Delhit ditën e mërkurë. Gruaja kishte jetuar me të dashurin e saj për dy vite që nga ndarja nga burri i alkoolizuar.

Unë isha duke punuar në fermë kur ndodhi incidenti”, tha ajo për Times of India.

“Për fat të mirë u kthjeva në shtëpi dhe e kapa në flagrancë.”

Ajo shpjegoi se si i dashuri i saj në panik madje u përpoq ta sulmonte, ndërsa ajo luftonte për të mbrojtur vajzën e saj nga ai.

Kështu që unë mora një thikë nga kuzhina dhe i preva pjesët intime për t’i dhënë atij një mësim”, tha ajo.

“Nuk jam penduar që e kam bërë.”

Sipas një oficeri policie, i dashuri është dënuar për përdhunim.

Është e paqartë nëse nëna do të përballet me ndonjë akuzë. /Abcnews.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: