Aksident tragjik në Greqi, ndërron jetë emigranti shqiptar (Foto)

Një 54-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në Selanik si pasojë e një aksidenti. Mediat grekeraportojnë se 54-vjeçari shqiptar i cili ishte duke ecur me motoçikletë është përplasur me një makinë. Si pasojë e plagëve të rëndë shqiptari ka pësuar atak kardiak.

Pavarësisht ndihmës mjekësore, ishte e pamundur që 54-vjeçari të mbijetonte.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: