Meta publikon foto më Petrit Vasilin: “Gati për në Jalë…

Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta dhe deputeti i kësaj force politike, Petrit Vasili, duket se po bëhen gati për kampin e Jalës. Një traditë që LSI e bënte prej vitesh, të cilën mesa duket do ta vazhdojë dhe Partia e Lirisë me të rinjtë e vetë. “

Një e shtunë në paqe dhe gati për në Jalë”, shkruan Meta teksa ndan një foto me Vasilin, duke lënë të kuptohet se po bëhen gati për kampin rinor.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: