Çmenduri në Vlorë/ 80-vjeçari godet veten me thikë ,dyshohet se…

Një 80-vjeçar ka mbërritur sot në spitalin e Vlorës për ndihmë mjekësore pasi është vetëdëmtuar me thikë. Ka dyshime se 80-vjeçari me iniciale B.L ka tentuar të vrasë veten në kushte depresioni. Aktualisht i moshuari ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën.

Njoftimi i policisë:

Vlorë/Informacion paraprak. Sot, në spitalin e Vlorës, është paraqitur për ndihmë mjeksësore shtetasi B. L., 80 vjeç, i cili dyshohet se në kushte depresioni, në banesën e tij, është vetëdëmtuar me një mjet prerës (thikë) dhe aktualisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: