Emocion dhe spektakël/ Ikona e muzikës Greke elektrizon Korçën(Video)

Tingujt e muzikës Greke dhe performanca e Anxhela Peristerit pushtuan “sheshin e terminalit” duke ndezur festën e Birres në natën e 4-t në Korçë. Artisti Grek dhuroi emocione të bukura duke elektrizuar publikun me këngën “ Athina Mu” “transmeton korcablog.com ,duke ofruar një spektakël të vërtetë dedikuar publikut korçar, por dhe turistëve vendas dhe të huaj që kanë zgjedhur t’i kalojnë këto ditë në Korçë. Konstantinos Argiros ishte për herë të parë në Shqipëri ,per të vazhduar turin e tij, “Eleftheros “edhe në skenën e “Korça Beer Fest”…


Advertisement

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.