10 mijë turistë në Korçë: “Kanë vizituar më tepër mësonjëtoren apo nevojtoret??

Nga Marsel Telha:

Lexova të shkruhej se në Korçë kanë ardhur 10 mijë vizitore për festën e birrës!
Unë jam i bindur se nën këtë re tymi qoftesh nuk janë më tepër se 1000. Megjithatë!
Një pyetje lind vetvetiu..: këta 10 mijë vizitorët me rastin e “festës që po i jep emër Korçës” kanë vizituar më tepër mësonjëtoren apo nevojtoret??


Advertisement

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.