E rëndë /Mbytet 30-vjeçari në plazhin e Durrsit…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Spille. Një 30-vjeçar është mbytur në plazhin e Spillesë. Ky i fundit po lahej në det. I ndjeri Denis Xhelo ka ndërruar jetë gjatë rrugës për në spital. Më datë 23.08.2022, shtetasi D. Xh., 30 vjeç, duke notuar në plazhin e Spille, dyshohet se është mbytur në ujë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.