Aksident si nëpër filma/ Audi Q8′ përplaset me shtyllën elektrike…

Një aksident ka ndodhur në Tiranë pasditen e sotme. Siç shihet në pamjet e siguruara një ‘Audi Q8’ është përplasur me një shtyllë elektrike. Aksidenti ka ndodhur në hyrje të Tiranës ndërsa nuk raportohet për të lënduar.Në pamjet e siguruara duket se mjeti ka hipur në trotuar dhe është përplasur me shtyllën.


Advertisement

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.