Shiste Cannabis në Korçë/ Arrestohet në flagrancë 22-vjeçari…

Specialistët për Hetimin e Trafiqeve të Paligjshme dhe Narkotikëve në DVP Korçë bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit D. Sh., 22 vjeç, banues në Korçë, për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”, pasi gjatë kontrollit fizik të ushtruar ndaj këtij shtetasi, shërbimet e Policisë gjetën dhe sekuestruan në cilësinë e provës materiale, disa doza me lëndë të dyshuar narkotike kanabis. Materialet në ngarkim i kaluan Prokurorisë të Rrethit Gjyqësor Korçë për veprime të mëtejshme.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: