Aksident i trefishtë, me disa të plagosur në aksin Elbasan-Librazhd(Video)

Një aksident i trefishtë është shënuar sot në aksin Elbasan-Librazhd në vendin e njohur si Kthesa e Murrashit. Një fugon me targa zviceriane është përplasur me dy makina. Sipas informacioneve paraprake raportohet se nga ky aksident disa persona janë plagosur dhe po ashtu janë shënuar dëme të shumta materiale. Deri tani dyshohet se shkak i aksidentit ka qenë shpejtësia e lartë dhe parakalimi i gabuar.


Advertisement

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.