Raundi 4/ Marku i papërmbajtshëm, hedh në tapet kundërshtarin

E ka nisur si jo më mirë sfidën në “Air Albania” kampioni shqiptar Florian Marku. Në 4 raundet e para Marku ka dominuar mbi kundërshtarin duke i lëshuar një breshëri grushtash. Meksikani po rezultaton një kockë e fortë për shqiptarin, megjithatë Marku ka arritur një moment ta hedhë në tokë. Gjatë këtij raundi “Albania King”, ka marrë një goditje në cep të zyrit nga kundërshtari dhe është gjakosur.

Link live : https://twitter.com/i/broadcasts/1yoKMWPEYBdJQ


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.