I vodhi portofolin një gruaje/ Arrestohet xhepisti 20-vjeçar në Korçë

Policia e Korçës ka vendosur në pranga shtetasi A. V., 20 vjeç i akuzuar për vjedhje. Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Korçë bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit A. V., 20 vjeç, banues në Korçë, për veprën penale “Vjedhja”, pasi në lagjen nr. 17, Korçë, i ka vjedhur shumën e parave në portofol, një 48-vjeçareje. Materialet në ngarkim i kaluan Prokurorisë së Rrethet Gjyqësore Korçë, për veprime të mëtejshme.


Advertisement

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.