Kush u pyet kur u ndërtua Belvederja/ Qytetari ,Berishës: Më parë kishte Komision ,sot Pushteti vendor ,ka mafien brënda

Kryetari i PD Sali Berisha ka organizuar një takim me intelektualët në Pogradec. Piktori Vangjo Vasili, deklaroi se : Të gjitha problemet që shtrohen këtu, vërtetë qëndrojnë për Pogradecin. Unë mendoj se ka një zgjidhje, kjo qeveri duhet hedhur. Njerëzit këtu janë, këtu do të bëjnë plane bashkëpunimi me qeverinë, pushtetin vendor, i cili e ka mafian brenda sepse ai bën çfarë do.”

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: