Pas Skenderbeut, Ilir Daja shkruan historinë në Ballkani ,këndon këngën e Adem Jasharit

Skuadra e Ballkanit ka shkruar historinë, teksa ka rritur të kualifikohet në fazën e grupeve të Conference League. Pasi u shpall kampion në kampionatin e Kosovës, nën drejtimin e Ilir Dajës ekipi nga Suhareka po i bën krenar të gjithë shqiptarët edhe në arenën ndërkombëtare. Dhe nuk ka se si të mos jetë një atmosferë festive në ambientin e kampionëve të Kosovës. Aty ku trajneri Ilir Daja po trajtohet si hero, madje duke e respektuar në maksimum. Në këtë video të publikuar shihet të këndohet kënga e heroit legjendar Adem Jashari, madje edhe vetë trajneri Daja është protagonist duke kënduar.

Ballkani ndodhet në Grupin G së bashku me Sllavian e Pragës, Cluj dhe Siasporin.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.

Na ndiqni: