Befason Dua Lipa/ Shkon me të brendshme në dasmën e pazakontë mes 2-burrash

Dua Lipa shkoi e veshur me të bardha në dasmën e Simon Porte Jacquemus, themeluesi i markës Jacquemus dhe Marco Maestri. Këngëtarja me origjinë shqiptare kishte zgjedhur të vishte të brendshme të bardha dhe një fustan të tejdukshëm. Ajo e kombinoi veshjen me sandale gri, çantë të zezë dhe vathë të mëdhenj të bardhë në formë lulesh. Dua tërhoqi vëmendjen e të gjithëve në rrugët e Parisit, teksa shkonte në dasmën e miqve të saj, të cilët festuan me një dasmë franceze të rrethuar nga personat e dashur.


Advertisement

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.