Krenar dhe i qeshur/ Gledis Nano largohet nga detyra pas 10 muajsh duke i përshëndur mediat(Video)

Gledis Nano, nga paraditja e sotme ish-drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, është larguar nga zyra. Në mesditë, ai ka lënë ambientet e Drejtorisë së Përgjithshme, duke ecur ballëlart dhe i qeshur përballë kamerave të gazetarëve. Siç shihet dhe në këtë video të siguruar nga Euronews Albania, Nano del i qeshur nga selia qëndrore e Policisë dhe i drejtohet makinës. Ministri Bledi Çuçi njoftoi sot se në mbledhjen e Këshillit të Ministrave se ishte marrë vendimi i shkarkimit.

Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.