Nusreti i jep lamtumirën Mykonos nën tingujt e këngës “Një mëngjes dimri” (Video)

Kuzhinieri i famshëm turk Nusret Gökçe i cili njihet për publikun e gjerë me pseudonimin “Salt Bae” për shkak të hedhjes së veçantë të kripës mbi mish, i dha lamtumirën Mykonos për këtë sezon vere. Ai zgjodhi të largohej nga ishulli nën tingujt e këngëtares Eleni Vitalis. Nusret ka postuar një video në llogarinë personale në Instagram, në të cilën ka mbledhur momentet më të bukura të kësaj vere të shoqëruar me këngën “Një mëngjes dimri”.


Për t’u bërë pjesë e grupit "KorcaBlog.com" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.